Kisapäivä 03.03.2015
VIP 01.03.2015
Järjestyspaikka Broken
Vastuuhenkilö Julle VRL-12892
Tulokset arvotaan arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
• Luokkiin otetaan enintään kolmekymmentä (30) osallistujaa.
• Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka.
• Enintään 2 luokkaa / hevonen.
• Hevonen yhden kerran yhteen luokkaan.
• VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL-tunnus pakollinen.
• Ilmoittautuminen sähköpostiin [email protected] otsikolla KRJ01
• Osallistuminen muodossa Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi + mahd. VH-tunnus
Luokat
1. Helppo C 11/30
2. Helppo B 18/30
3. Helppo A 20/30
4. Vaativa B 17/30
Osallistujat
Luokka 1
1. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
2. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Sarla VH14-017-0382
4. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu
5. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
6. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
7. suba (VRL-12468) - Wallace v. Moons VH14-017-0301
8. suba (VRL-12468) - Valfrida VH14-053-0210
9. Dimma (VRL-08204) - Copper's Falcon VH13-027-0166
10. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
11. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
Luokka 2
1. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
2. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
3. Tiikeri (VRL-10741) - Dyantha's Captain Hook
4. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
5. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Kesäromanssi
6. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
7. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
8. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
9. Dimma (VRL-08204) - Melanie v. Moons VH14-017-0727
10. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
11. Tiikeri (VRl-10741) - Strange Nevers
12. yaren (VRL-04468) - Alec SVA VH11-017-0092
13. Dimma (VRL-08204) - Mistrale v. Moons VH14-017-0726
14. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
15. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
16. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006
17. yaren (VRL-04468) - Cheerilee VH11-017-0539
18. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
Luokka 3
1. Tiikeri (VRL-10741) – Starbomb
2. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino
3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vilkastus VH15-018-0264
4. Dimma (VRL-08204) - Hywarrd Elfryn VH11-024-0137
5. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Kesäromanssi
6. yaren (VRL-04468) – Lakean Tuusannuuska VH12-018-0102
7. Ireth (VRL-03777) - Adannaya Al
8. Axel (VRL-13550) - Aittohaaran Hallusinaatio VH15-018-0270
9. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
10. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006
11. Dimma (VRL-08204) - Forever's Amar Oxequila ox VH14-003-0495
12. Tiikeri (VRL-10741) - Aidan Pandora
13. Tiikeri (VRL-10741) - Dark Star Apple
14. Axel (VRL-13550) - Ventoksen Lumo VH15-018-0227
15. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125
16. Anniina N. (VRL-09182) - Kikon Olivier
17. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017
18. Dimma (VRL-08204) - Malkamäen Pepe VH12-018-0946
19. Axel (VRL-13550) - Ulapan Aamu-Uninen VH15-018-0195
20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sekkipeli VH15-018-0262
Luokka 4
1. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913
2. Ireth (VRL-03777) - Kaiholehdon Mesimarja
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
5. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153
6. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino
7. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi
8. Axel (VRL-13550) - Ulapan Jäämyrsky VH15-018-0151
9. Tiikeri (VRL-10741) - Sol Selamina
10. Axel (VRL-13550) - Ulapan Valama VH15-018-0062
11. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx
12. Tiikeri (VRL-10741) – Hupikuva
13. Tiikeri (VRL-10741) - Snow Tiger
14. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265
15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sekkipeli VH15-018-0262
16. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434
17. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823
VIP 01.03.2015
Järjestyspaikka Broken
Vastuuhenkilö Julle VRL-12892
Tulokset arvotaan arvontakoneella lyhyellä arvonnalla
• Luokkiin otetaan enintään kolmekymmentä (30) osallistujaa.
• Enintään 3 hevosta / ratsastaja / luokka.
• Enintään 2 luokkaa / hevonen.
• Hevonen yhden kerran yhteen luokkaan.
• VH-tunnus vapaaehtoinen, VRL-tunnus pakollinen.
• Ilmoittautuminen sähköpostiin [email protected] otsikolla KRJ01
• Osallistuminen muodossa Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi + mahd. VH-tunnus
Luokat
1. Helppo C 11/30
2. Helppo B 18/30
3. Helppo A 20/30
4. Vaativa B 17/30
Osallistujat
Luokka 1
1. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
2. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Sarla VH14-017-0382
4. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu
5. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
6. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
7. suba (VRL-12468) - Wallace v. Moons VH14-017-0301
8. suba (VRL-12468) - Valfrida VH14-053-0210
9. Dimma (VRL-08204) - Copper's Falcon VH13-027-0166
10. Dimma (VRL-08204) - Pheros VH14-017-0238
11. Dimma (VRL-08204) - Aias Huge Grey VH03-099-6443
Luokka 2
1. Anniina N. (VRL-09182) - Different Frequencies VH15-017-0080
2. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004
3. Tiikeri (VRL-10741) - Dyantha's Captain Hook
4. Dimma (VRL-08204) - Benji Fiasco MET VH14-017-0244
5. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Kesäromanssi
6. ksuvi (VRL-06542) - Tornado Tornadon't Dei VH15-017-0093
7. suba (VRL-12468) - Derian Aros VH14-053-0122
8. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975
9. Dimma (VRL-08204) - Melanie v. Moons VH14-017-0727
10. Anniina N. (VRL-09182) - Riekonmarjan Wasabi VH15-017-0081
11. Tiikeri (VRl-10741) - Strange Nevers
12. yaren (VRL-04468) - Alec SVA VH11-017-0092
13. Dimma (VRL-08204) - Mistrale v. Moons VH14-017-0726
14. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
15. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
16. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006
17. yaren (VRL-04468) - Cheerilee VH11-017-0539
18. Anniina N. (VRL-09182) - Koidutko Kohtalokseni VH15-018-0265
Luokka 3
1. Tiikeri (VRL-10741) – Starbomb
2. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino
3. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Vilkastus VH15-018-0264
4. Dimma (VRL-08204) - Hywarrd Elfryn VH11-024-0137
5. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Kesäromanssi
6. yaren (VRL-04468) – Lakean Tuusannuuska VH12-018-0102
7. Ireth (VRL-03777) - Adannaya Al
8. Axel (VRL-13550) - Aittohaaran Hallusinaatio VH15-018-0270
9. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
10. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006
11. Dimma (VRL-08204) - Forever's Amar Oxequila ox VH14-003-0495
12. Tiikeri (VRL-10741) - Aidan Pandora
13. Tiikeri (VRL-10741) - Dark Star Apple
14. Axel (VRL-13550) - Ventoksen Lumo VH15-018-0227
15. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125
16. Anniina N. (VRL-09182) - Kikon Olivier
17. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017
18. Dimma (VRL-08204) - Malkamäen Pepe VH12-018-0946
19. Axel (VRL-13550) - Ulapan Aamu-Uninen VH15-018-0195
20. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sekkipeli VH15-018-0262
Luokka 4
1. Dimma (VRL-08204) - Claridgen Vilperi VH14-018-1913
2. Ireth (VRL-03777) - Kaiholehdon Mesimarja
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Menninkäinen VH14-018-0807
4. suba (VRL-12468) - Reposaaren Helmiina VH14-018-0318
5. Axel (VRL-13550) - Ulapan Vampiraatti VH15-018-0153
6. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino
7. Ireth (VRL-03777) - Susikallion Helmi
8. Axel (VRL-13550) - Ulapan Jäämyrsky VH15-018-0151
9. Tiikeri (VRL-10741) - Sol Selamina
10. Axel (VRL-13550) - Ulapan Valama VH15-018-0062
11. Ireth (VRL-03777) - Marwoolaf Ring xx
12. Tiikeri (VRL-10741) – Hupikuva
13. Tiikeri (VRL-10741) - Snow Tiger
14. Dimma (VRL-08204) - Vicarius PT VH12-021-0265
15. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Sekkipeli VH15-018-0262
16. suba (VRL-12468) - Lamourin Sydänkäpy VH13-018-1434
17. Dimma (VRL-08204) - Mörkövaaran Tiarella VH14-018-1823